+48 513 105 335
Administracja stron WWW

MNupgrade → Oferta → Administracja stron WWW

Aby ułatwić zarządzanie stroną Internetową przygotowaliśmy dla Państwa gotowe pakiety administracyjne. Korzystając z tej formy uzyskują Państwo gwarancję poprawnej i zgodnej ze stylistyką serwisu aktualizacji strony o nowe treści oraz wprowadzane zmiany. W ramach pakietów prowadzimy również analizę ruchu na stronie oraz zachowań klientów. Śledzimy również nieporządany ruch na stronie oraz zabezpieczamy ją przed potencjalnymi atakami. Jest to wygona i bezpieczna forma zarządzania nie wymagająca inwestycji w szkolenie pracowników i angażowania ich czasu.

Posiadasz już stronę WWW?

Nie masz czasu na jej częstą i sprawną aktualizację?

Powierz administrację nam!

Zadbamy o jej stały rozwój i napływ nowych klientów.
Zgłoszenie serwisu do administracji

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) naszą ofertą na administrację stron wypełnij i wyślij do nas prosty formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie. Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i przedstawimy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Realizacja zamówienia wymaga podpisania umowy, którą wyślemy do Ciebie po ustaleniu wstępnych warunków współpracy. Wysyłając formularz nie zobowiązujesz się do zakupu pakietu jedynie ułatwiasz nam przygotowanie właściwej oferty.

Interesuje mnie:
Adres Twojej strony www: